Satış Rehberi

Anasayfa Satış Rehberi

Mobilya imalatçıları, mimarlık ofisleri, yapı firmaları ve kurumsal alıcılara satış yapmaktayız. Firmamızdan ürün satın alabilmeniz için Vergi mükellefi olmanız gerekmektedir.

Satışı veya imalatı yapılan ürünlerin teslimi İkitelli Keresteciler Sitesindeki işyerimizde yapılmaktadır. Kargo veya ambar ile gönderilmesi istenen ürünlerin teslimatı, ilgili kargo veya ambar firmasına yapılır. Kargo veya ambar ücreti ve nakliye sorumluluğu alıcıya aittir. Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan firmamız sorumlu değildir.

Katalogdan veya web sitesinden görüp beğendiğiniz ürünlerin kod numaralarını not alınız. Seçtiğiniz ürünleri, kod numaraları ile birlikte info@gulenorman.com mail adresine sipariş olarak gönderiniz. Gönderdiğiniz mail adresine, sipariş ettiğiniz ürünlerin; birim fiyatları ve siparişinizin toplam tutarı hakkında sizi bilgilendiren, banka hesap numaramızın yer aldığı bir mail gönderilecektir. Siparişinize ait ödemeyi gönderdikten sonra lütfen bizi bilgilendirin. Sipariş ettiğiniz ürünler, 3 iş günü içerisinde kargo veya ambar ile adresinize gönderilecektir.

Sipariş verdiğiniz ürünlerin ödemesini banka hesabımıza havale veya EFT yaparak veya kredi kartına mail order olarak yapabilirsiniz.

Evet kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla ödemelerinizi tek çekim olarak alabiliyoruz. Taksitlendirme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Siparişiniz verdiğinizde teslim süresi size bildirilecektir. Normal şartlar altında, katalogda yer alan ürünlerin teslim süresi 3 iş günüdür. Bu süre siparişinize ait ödemenin banka hesabımıza gönderilmesinden itibaren başlamaktadır. Teslim süresi, siparişin büyüklüğü, siparişin niteliği veya sipariş verilen zamanın yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Kargo veya ambar ile gönderilen ürünlerde nakliye süresi teslim süresine dahil değildir.

Firmamız profesyonel alıcılara doğrudan satış yapmakta olup, bayilik sistemiyle çalışmamaktadır. İstanbul / İkitelli Organize Sanayi Bölgesi / Keresteciler sitesinin haricinde şubemiz yoktur.

Katalog talebinizi, firma unvanı, adres ve iletişim bilgilerinizi yazmak suretiyle, info@gulenorman.com mail adresine gönderiniz. Ürün kataloğumuz adresinize kargo ile gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürünlerimize ilişkin fiyat listesi bulunmaktadır. Fiyat listesi talebinizi info@gulenorman.com mail adresine gönderiniz. Kataloğumuzda yer alan bütün ürünleri içeren Fiyat listesi mail adresinize gönderilecektir. Fiyat listesi belirli aralıklarla güncellenmektedir. Lütfen fiyat güncellemelerini takip ediniz.

Fiyat listesinde yer alan fiyatlar net fiyatlardır, indirim uygulanmamaktadır.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Kataloğumuzda ve web sitemizde yer alan ürünlerin dışında özel ölçü veya farklı modellerde üretim yapılmamaktadır.

Ürünün niteliğine ve müşteri taleplerine göre değişkenlik göstermekle birlikte, imalatımızda genellikle kayın ağacı kullanılmaktadır.

Firmamızdan ürün satın alabilmeniz için Vergi mükellefi olmanız gerekmektedir. Bireysel kullanıcıya satışımız yoktur. Vergi mükellefi olduğunuz sürece istediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz.

Ülkemizin bütün şehirlerine kargo veya ambar ile ürün göndermekteyiz. Kargo veya ambar ücreti alıcıya aittir.

Satın aldığınız ürünü kargo veya ambardan teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Gelen üründe hasar meydana gelmiş ise resim çekiniz ve bu durumu tutanakla tespit ediniz. Çektiğiniz resimleri ve tutanağı bize ulaştırdığınız takdirde, hasar gören ürün size yeniden gönderilecektir. Tutanakla tespit altına alınmamış hasarlarda ürün değişimi söz konusu olmamaktadır.

Ürün üzerinde; kesme, delme, boyama, cilalama, kırılma, çatlama, küflenme veya herhangi bir değişiklik söz konusu olmadığı sürece, satın aldığınız ürünü değiştirebilir veya yerine başka ürün alabilirsiniz. Geri getirilen ürünler için sadece değişim yapılabilir, para iadesi yapılmaz.

Satın aldığınız ürünün nakliye ücreti; aldığınız ürünün hacmine, ağırlığına ve gideceğe yere göre değişkenlik göstereceğinden dolayı, en sağlıklı bilgiyi kargo veya ambar firması ile görüşerek alabilirsiniz. Nakliye ücreti konusunda biz belirleyici olamayız.

Ürünlerimizin tamamı hamdır. Boya veya cila yapılmamaktadır.